مراحل انجام کار در اجرای سقف متال دک


انتقال ورق های کامپوزیت به طبقات: در اجرای سقف متال دک ورقهای کامپوزیت پس از منتقل شدن به کارگاه با استفاده از تنها یک بالابر و کمک کارگران ساختمانی بدون نیاز به ماشین آلات به واحدهای مختلف طبقات ساختمان انتقال داده میشود.
جایگذاری متال دک (عرشه فولادی): سقف متال دک دارای قطعات نر و مادگی گیره شکلی هستن که براحتی به یکدیگر چفت شده که این عمل سرعت کار را در مرحله بعدی کار بالا میبرد و رفت و آمد در طبقات را راحت میسازد.
نصب کردن گل میخ و میلگرد: برای اتصال متال دک یا همان عرشه فولادی بر روی تیر ها از گل میخ استفاده میشود که این عمل وزن تیرهای فولادی بکار رفته شده را کاهش میدهد.ضخامت و استحکام ورق های فولادی باید به حدی باشد که وزن تجهیزات و مصالح و نیز نفرات در حال رفت و آمد را تا مرحله بتن ریزی تحمل کند.
عملیات بتن ریزی: عملیات بتن ریزی در پیاده سازی سقف متال دک پس از اتصال میلگردها به هم انجام میگیرد. استحکام ورق های گالوانیزه باید تا حدی باشد که علاوه بر تحمل وزن نفرات و نیز تجهیزات، وزن بتن خیس (تا قبل از خشک شدن بتن) را در اجرای سقف متال دک تحمل کند. بعد از انجام بتن ریزی نیازی به دکفراژ نمیباشد و ورق های فولادی ثابت در در ساختار ساختمان باقی میماند.

متال دک

تماس و پشتیبانی

  • آدرس :اتوبان نیایش -سردار جنگل شمالی-خیابان قدس-پلاک 4-واحد6
  • ایمیل : info@aras-bp.com
  • تلفن 1 :44814143
  • تلفن 2 :44812019
  • تلفکس :44855801

دسترسی سریع

شبکه های اجتماعی

شرکت ساختمانی آراس بنیان پارسه

طراحی سایت

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. سیاست کوکی من از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن