اجرای سقف عرشه فولادی

در اجرای سقف عرشه فولادی ورق های فولادی با سرعت بالایی نصب میشوند به این جهت که میبایست بعد از قرار دادن ورق ها و پوشش دهانه ها، ورق های فولادی را روی تیرها سوار کرد سپس همزمان یا بلافاصله بعد از قرار دادن ورق های فولادی، نصب برشگیر ها یا همان گل میخ ها انجام شده و عملیات آرماتوربندی آغاز میشود و در انتها بتن ریزی انجام میشود. همان طور که توضیح داده شد مراحل پیاده سازی سقف عرشه فولادی یا همان سقف متال دک با سرعت انجام میپذیرد.
نکته: با در نظر گرفتن این موضوع که در پیاده سازی و انجام سقف عرشه فولادی یا همان سقف متال دک تا دهانه سه متر به شمع بندی نیازی نیست این قابلیت وجود دارد که چند سقف عرشه فولادی پس از چیدن ورق های فولادی، نصب برشگیر ها و در نهایت اجرای آرماتوربندی، بتن ریزی شوند. این موضوع سبب میگردد تا در ساختمان های چندین طبقه که عملیات نصب اسکلت ساختمان معمولا به سرعت انجام میگیرد دیگر با معضل سرعت پایین در اجرای سقف روبرو نباشیم.
نکته ای که در اینجا مطرح است این است که در اجرای سقف عرشه فولادی در بعضی پروژه های ساختمان سازی، سازه بنا به سقف از نوع دیگری طراحی میشود ازاین رو از نو و با درنظر گرفتن مشخصات فنی سقف متال دک یا همان عرشه فولادی، تیرهای فرعی بایستی طراحی و ساخته شوند.

 

متال دک

تماس و پشتیبانی

  • آدرس :اتوبان نیایش -سردار جنگل شمالی-خیابان قدس-پلاک 4-واحد6
  • ایمیل : info@aras-bp.com
  • تلفن 1 :44814143
  • تلفن 2 :44812019
  • تلفکس :44855801

دسترسی سریع

شبکه های اجتماعی

شرکت ساختمانی آراس بنیان پارسه

طراحی سایت

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. سیاست کوکی من از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن