رول فرم و سقف متال دک


در ساختمان ها و سازه های متال دک (عرشه فولادی) بکارگیری از کمربندی استاندارد و مناسب که بتواند انتقال بارهای سبک مرده و زنده روی سقف متال دک را به نحو احسنت انجام دهد. این امر نقش مهمی در انتخاب زوایای استاندارد نک دارد و از مهمترین ویژگی های سقف متال دک به حساب می آید چرا که کمربندی با زوایای غیر استاندارد و نوع رول فرمینگ (نک) نامناسب در انتهای کار سبب بوجود آمدن لرزش در ناحیه سقف متال دک و در مواردی هم در زمان بتن ریزی سبب شکم کردن سقف میگردد.
بکارگیری از یک رولفرم استاندارد تا دهانه های بالای 3 متر قابل اجرا بوده و سبب میگردد کوچکترین لرزشی در سقف ایجاد نگردد و بار به راحتی روی سقف انتقال یابد. رول فرمینگ به گونه ای مهمترین قسمت در یک ساختمان های با سقف متال دک است به گونه ای که در استفاده از رول فرمینگ حتما میبایست از ماشین های بالای هجده دروازه بکار گرفته شود. بطور کلی در انتخاب رول فرمینگ و نحوه اجرای آن در سقف متال دک تعداد دروازه های ماشین رول فرمینگ و همچنین کمربندی و نوع رول فرمینگ از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

تماس و پشتیبانی

  • آدرس :اتوبان نیایش -سردار جنگل شمالی-خیابان قدس-پلاک 4-واحد6
  • ایمیل : info@aras-bp.com
  • تلفن 1 :44814143
  • تلفن 2 :44812019
  • تلفکس :44855801

دسترسی سریع

شبکه های اجتماعی

شرکت ساختمانی آراس بنیان پارسه

طراحی سایت

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. سیاست کوکی من از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن