ضرورت اجرای سقف عرشه فولادی


وزن و حجم کم سقف های عرشه فولادی در مقایسه با سایر سقف های معمول قدیمی در اسکلت فولادی ساختمان ها از مولفه های اصلی این نوع سقف های کامپوزیت است. در اجرای سقف عرشه فولادی، ورق های آجدار گالوانیزه فولادی علاوه بر اینکه بعنوان قالب بتن ریزی ایفای نقش میکند، در انتهای کار با باقی ماندن در سقف نقش سازه ای نیز ایفا میکند.
اجرای سقف عرشه فولادی در ساختمان ها باعث کاهش چشمگیر هزینه های جاری ساختمان و مصالح مورد نیاز میشود. به این صورت که بار سقف و به تبع آن وزن سازه کاهش چشمگیری یافته و با حذف قالب بندی و بلوک و نیز امکان حمل و نقل آسان باعث کاهش هزینه ها و قیمت تمام شده سازه میشود.
بیشتر شدن اندازه دهانه تیر ریزی تا میزان 4متر با عدم نیاز به شمع بندی در سقف عرشه فولادی و نیز استفاده از برشگیرها که با استفاده از آنها ورق های آجدار گالوانیزه به تیرهای فولادی جوش داده میشود از مشخصه های این روش اجرای سقف میباشد.
امکان اجرا و بتن ریزی چندین سقف یک ساختمان در یک زمان (همزمان با هم) در اجرای سقف عرشه فولادی باعث کاهش مدت زمان انجام پروژه میگردد. همچنین عدم نیاز به میلگرد های کششی و نیز تیرهای فرعی وزن سازه را تا حد زیادی کاهش داده و از طرفی نیز سبب تسریع در روند انجام پروژه ساختمانی میشود.

عرشه فولادی

تماس و پشتیبانی

  • آدرس :اتوبان نیایش -سردار جنگل شمالی-خیابان قدس-پلاک 4-واحد6
  • ایمیل : info@aras-bp.com
  • تلفن 1 :44814143
  • تلفن 2 :44812019
  • تلفکس :44855801

دسترسی سریع

شبکه های اجتماعی

شرکت ساختمانی آراس بنیان پارسه

طراحی سایت

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. سیاست کوکی من از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن