الیاف سقف عرشه فولادی

الیاف فولادی باعث کاهش انقباض بتن میگردد به گونه ای که هر رشته الیاف مانند یک پل کوچک عمل کرده و مانع ایجاد ریز ترک در سطح بتن میگردد که کنترل ترک های ریز مانع تبدیل آن به ترک های بزرگ می گردد. معمولا مقدار الیاف مصرفی بین 15 تا 50 کیلوگرم در متر مکعب می باشد .
افزایش مقاومت در برابر ترکهای ، بعد از خشک شدن ، مقاومت در برابر انفجار بسیار بالا (انجام اصلاح درشکست ترکها )،ایجاد نیروی پس تنیدگی بعد از وقوع انفجار، افزایش ماندگاری ودوام، افزایش پایداری در زمان از ویژگی های این الیاف می باشد. الیاف فولادی را می توان در ساخت تونل ها ، سدها ، نیروگاها ، جاده های اسفالت بتنی ، عرشه پل ها و سدها ، تراورس های راه آهن ، کف سازی های تجاری و صنعتی ، باند فرودگاه ،سقف های عرشه فولادی استفاده نمایید.
بتن مسلح با الیاف فولادی شامل یک کالبد بتنی مرکب از سیمان، مصالح سنگی، آب و همچنین درصدی از الیاف فولادی کوتاه می‌باشد که بطور درهم و کاملاً اتفاقی و در جهات مختلف در مخلوط پراکنده شده که وجود الیاف فولادی مشخصات بتن را نسبت به حالت خالص بهبود می‌بخشد.

عرشه فولادی-متال دکعرشه فولادی-متال دکعرشه فولادی-متال دکعرشه فولادی-متال دک

 

تماس و پشتیبانی

  • آدرس :اتوبان نیایش -سردار جنگل شمالی-خیابان قدس-پلاک 4-واحد6
  • ایمیل : info@aras-bp.com
  • تلفن 1 :44814143
  • تلفن 2 :44812019
  • تلفکس :44855801

دسترسی سریع

شبکه های اجتماعی

شرکت ساختمانی آراس بنیان پارسه

طراحی سایت

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. سیاست کوکی من از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن